Wittur-Safety-in-motionTM.png

 

Wittur ویتور که در سال 1968 تاسیس شد، یکی از بزرگترین سازندگان اجزای آسانسور در جهان است که دارای یک شبکه گسترده فروش و گستره وسیعی از محصولات است. محصولات این شرکت دارای طیف وسیعی از اجزای سازنده برای ساخت و تولید آسانسور جدید، قطعات یدکی و نوسازی و ارتقاء است. اجزای ساخته شده توسط Wittur اجزای مکاترونیک پیشرفته در کابین آسانسور و درب ها (از جمله مکانیسم باز شدن) و همچنین اجزای مهم مانند موتورهای گیرلس ویتور، کارسلینگ، گاورنر و پاراشوت و کابین ها استفاده می شود.

 

محصولات

ویتور کار خود را با ساخت درب های آسانسور آغاز کرده و در ادامه توانسته با تکیه بر تیم تحقیق و توسعه و پشتیبانی خود اقدام به تولیدات محصولات دیگری مانند :

درب های آسانسور ویتور ( درب طبقات و درب کابین)

Pegasus_porta_di_cabina.jpgHydra-3000-Plus-2.jpg

موتورهای گیرلس ویتور

WSG-LF(1).jpgWSG-MF(3).jpgWSG-SF(1).jpg

 گاورنر و پاراشوت ویتور

EOS.jpgOL35.jpgOL100_tw.jpg

کابین های ویتور

Los_Angeles.jpgManhattan.jpgMonte_Carlo.jpg

قطعات مکانیک ویتور

SLG.jpgpattini_a_rotelle.jpgOS63.jpg

پک های آسانسوری ویتور

 1763540.jpeg

 

کرده و با رویکرد کیفیت و خدمت پس از فروش بی نظیر توانسته شهرت بی  سابقه ای را در میان برندهای آسانسوری به دست آورد .

 

ویتور در ایران

در سال ۲۰۱۷ شرکت اسکان فراز دلتا طی مذاکراتی که با کارخانه ویتور (WITTUR) آلمان در شهر درسدن داشت نهایتا موفق به اخذ نمایندگی فروش و عقد قرارداد که باعث عاملیت فروش ویتور آلمان در ایران شد که در ادامه برای اولین بار در ایران اقدام به واردات جدیدترین نسل موتورهای ویتور (WSG-SF , WSG-MF , WSG-LF) کرده و با پشتیبانی و کیفیت بالای این محصول توانسته جایگاه بی نظیری در صنعت آسانسور ایجاد کند. در ادامه طی مذاکراتی که کماکان در حال انجام است امید می رود که شرکت اسکان فراز دلتا موفق به اخذ عاملیت فروش و پشتیبانی مابقی محصولات ویتور اعم از پاراشوت و گاورنرهای ویتور , درب های ویتور و پک های ویتور گشته و بتواند برای اولین بار در ایران نمایندگی تمامی محصولات را از ویتور آلمان اخذ کرده تا نگرانی مشتریان عزیز نسبت به سودجویانی که از نام ویتور بهره می برند رفع گردد.

لازم به ذکر است تمامی موتورهای ارایه شده توسط این شرکت تماما در ویتور آلمان طراحی و تولید گشته است و مشابه چینی یا ترکیه ای نداشته و تمامی سریال نامبر موتورها با تاریخ خرید قابل استعلام از ویتور آلمان می باشد و دو سال گارانتی اختصاصی اسکان فراز دلتا برای تمامی موتورهای گیرلس ویتور آلمان ارایه میگردد . 

 

 

 مدرک نمایندگی مجاز فروش ویتور

photo_2018-10-03_14-25-04.jpg

wittur-big-family-slide.jpg

 witturslide.jpg

جدیدترین محصولات ویتور

اسکان فراز دلتا

شرکت اسکان فراز دلتا در سال1387 در تهران با هدف رفع مشکلات رایج بین کارفرماهای ساختمانی و پیمانکاران آسانسوری تاسیس و همکاری متقابلی در زمینه های اتوماسیون و آسانسور با شرکت های مطرح ساختمانی و مهندسی نظیر دبله و همپا داشته است.

دلتا کار خود را در زمینه ی تامین و فروش قطعات الکترونیکی شروع کرده و با اتکا به نیروهای مهندسی مجرب، موفق به کسب اعتماد و اطمینان مشتریان در حیطه ی خدمات پس از فروش گردیده است.

 

تماس با ما

مرزداران ، خیابان ابراهیمی ، برج الوند ، واحد ۴۰۸

تلفن  : ۴۴۳۸۶۴۰۶ - ۰۲۱ ، ۴۴۳۸۶۴۱۶ - ۰۲۱
 
فاکس : ۴۴۳۸۶۳۷۶ - ۰۲۱
 
ایمیل : Info@EF-Delta.com