YASKAWA-logo-blue.png

شرکت یاسکاوا ژاپن تولید کننده محصولات بسیاری اعم از سروو موتور ، کنترلرهای حرکت ، درایو موتورهای AC ، سوییچ ها و روبات های صنعتی است. روبات های این شرکت در صنایع سنگینی اعم از جوشکاری ، بسته بندی ، مونتاژ  ، برش و ... استفاده می گردد.

یاسکاوا در ۱۹۱۵ شروع به کار کرده و مقر اصلی آن در kitakyushu واقع گردیده است.این شرکت در ۲۹ کشور در سرتاسر دنیا دارای مقر اصلی بوده و در ۱۲ کشور اعم از ژاپن مشغول تولید محصولات می باشد .این شرکت ۸۱ زیر مجموعه و ۲۴ شرکت مرتبط با خود در سرتاسر دنیا دارا می باشد.

 

یاسکاوا در ایران

 

شرکت یاسکاوا ژاپن با بیش از 100 سال تجربه و نوآوری در تولید اینورتر برای صنعت ماشین سازی و اتوماسیون می باشد. کیفیت و طول عمر بالای محصولات و همچنین ساخت سفارشی اینورترها ، شهرت عالی برای  YASKAWA ایجاد کرده که این موفقیت باعث تولید و عرضه میلیون ها اینورتر در صنعت آسانسور شده است. سری L1000 یک درایو تخصصی برای آسانسور و دارای برنامه های کاربردی مناسب برای پروژه های بازسازی و تازه تاسیس می باشد.

اسکان فراز دلتا تامین کننده محصولات و قطعات یدکی یاسکاوا در ایران و بزرگترین عرضه کننده درایو آسانسور، علاوه بر تامین اینورترهای L1000 ساخت کارخانه ژاپن شرکت یاسکاوا  ، خدمات مربوطه (پشتیبانی ، آموزش ، انجام پروژه ، تعمیرات تخصصی و تجهیزات جانبی مانند کارتهای PG ، مقاومت ترمز ، IGBT و ..) را نیز عرضه می نماید .

 

 yaskawa telegram .png

اسکان فراز دلتا

شرکت اسکان فراز دلتا در سال1387 در تهران با هدف رفع مشکلات رایج بین کارفرماهای ساختمانی و پیمانکاران آسانسوری تاسیس و همکاری متقابلی در زمینه های اتوماسیون و آسانسور با شرکت های مطرح ساختمانی و مهندسی نظیر دبله و همپا داشته است.

دلتا کار خود را در زمینه ی تامین و فروش قطعات الکترونیکی شروع کرده و با اتکا به نیروهای مهندسی مجرب، موفق به کسب اعتماد و اطمینان مشتریان در حیطه ی خدمات پس از فروش گردیده است.

 

تماس با ما

مرزداران ، خیابان ابراهیمی ، برج الوند ، واحد ۴۰۸

تلفن  : ۴۴۳۸۶۴۰۶ - ۰۲۱ ، ۴۴۳۸۶۴۱۶ - ۰۲۱
 
فاکس : ۴۴۳۸۶۳۷۶ - ۰۲۱
 
ایمیل : Info@EF-Delta.com