logo-2.png

WECO W917B71

پرده نوری (فتوسل) وکو WECO W917B71

 پرده نوری و فتوسل های وکو WECO از برترین پرده نوری های موجود در بازار آسانسور می باشند که مدل W917B71 یکی از برترین مدل ها با ۳۲ دیود و جاپیچ برنجی می باشد که توسط اسکان فراز دلتا بزرگترین عرضه کننده پرده نوری وکو در ایران عرضه می گردد.

ویژگی ها

• دارای 1 سال گارانتی

• ·5 سال خدمات پس از فروش

• خدمات و پشتیبانی 24 ساعت

• مدل WECO 917B71  بسیار کم هزینه و اقتصادی که دارای 32 دیود و 154 بیم است

• دارای تکنولوژی پیشرفته  Micro scan

 مدل های متنوع برای همه نوع آسانسور و کیفیت بالای تمام مدل های طراحی شده

• به راحتی و سریع قابل نصب می باشد و مناسب برای هر مدل درب

• حداکثر حفاظت با تمام پرتوهای فعال در منطقه هشدار درست قبل از بسته شدن درب

• دارای استاندارد اتحادیه اروپا  و گواهینامه CE CE و صدور گواهینامه CSA Certification  کانادا

• دارای یک تست  خودآزمایی  کامل: دستگاه های حفاظتیبا از دست دادن قدرت شکست خود سیگنال اشتباه به کنترلر می فرستند که در این حالت وکو با تست خودکار و سریع سیگنال صحیح را تضمین می کند.

• قابلیت ضد تداخل: در مقابل سیگنال های الکترومغناطیسی، نور شدید ، تشعشعات ناگهانی و منبع نور اطراف دارای مقاومت خوبی است.

• عمر طولانی: فرکانس خروجی موثر و کارکرد بیش از 100 میلیون بار رله، رله می تواند جایگزین شود.

سخت افزار پیشرفته: قطعات کار شده با استفاده از تکنولوژی SMD طراحی شده و مونتاژ با دستگاه.

• راه اندازی بسیار ساده: دارای کانکتور مجزا برای تغذیه و خروجی رله ها.

معرفی

 

تجهیزات آسانسور در حال پیشرفت هستند و دستگاه های حساس ایمنی با توجه به تعداد روزافزون آسانسورها افزایش بالقوه ای داشته اند و تولید کنندگان مختلف در حال سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه سنسورها هستند که باعث می شود تکنولوژی ایمنی آسانسورها پیشرفت بزرگی داشته باشند. شرکت وکو (WECO) بزرگترین مجموعه تولید کننده پرده نوری با ظرفیت تولید سالانه 1.000.000 سنسور و عرضه محصولات به تمام دنیا می باشد. محصولات وکو، در بیش از 40 کشور به فروش می رسد و دارای نمایندگی رسمی در کشورهای کانادا، اسپانیا، فرانسه، آلمان، ترکیه و... می باشد.  شرکت وکو به صورت تخصصی برای معرفی تجهیزات پرده نوری آسانسور با استفاده از تکنیک های اسکن مادون قرمز در حال فعالیت می باشد. سنسور مادون قرمز با توجه به ارتفاع و فاصله تحت پوشش درب کابین می توانند تا 48 فرستنده و گیرنده را در هر دو طرف پشتیبانی کند. در داخل میکروکنترلر و برنامه کنترل دیجیتال ریزپردازنده، دستگاه فرستنده مادون قرمز در حال اسکن سریع با سرعت بالا از منطقه تحت پوشش است با ایجاد مانع، پرده نور مادون قرمز قطع شده و به سرعت سطح سیگنال خروجی را متوقف می کند تا زمانی که افراد و اشیاء از منطقه هشدار پرده ها خارج شوند و سیگنال به طور خودکار وصل می شود، برای داشتن مکانیزمی سریع و امن چنین تجهیزات حفاظتی پیشرفته ضروری است، اما مهم آموزش و تقویت آگاهی مسافرین است که هنگام استفاده از آسانسور در صورت عملکرد ناگهانی سیستم با آرامش و آگاهی کامل عکس العمل نشان دهند تا امینت بیشتری برای خود و دیگران فراهم کنند.

 

پرده نوری آسانسور چیست ؟

 

قطعا در هنگام استفاده از آسانسور متوجه تغییرات ناگهانی درب کابین که اجتناب نا پذیر است شده اید برای ایمنی بیشتر مسافرین و صرفه جویی در هزینه های تعمیرات درب کابین  همچنین بهبود سرویس دهی آسانسور باید از پرده نوری جهت تشخیص مانع و جلوگیری از برخورد با مسافرین پیش بینی کرد.

پرده نوری شامل فرستنده و گیرنده است. مجموعه ای از فرستندهای موازی تشکیل شده است که نور مادون قرمز را توسط فرستنده برای دریافت به گیرنده ارسال می کند تا هنگامی که یک مانع از فرستادن پرتو نور به گیرنده جلوگیری کند، خروجی رله سیگنال را برای تابلو فرمان قطع و یا وصل می کند، بلافاصله تجهیزات مکانیکی درب کار را متوقف می کند تا به طور موثر ایمنی مسافران را حفظ کند. فرستنده و گیرنده در هر دو طرف درب آسانسور نصب شده است، و بوسیله کابل رابط به جعبه تغذیه روی سقف کابین متصل شده است. دارای 32 دیود کنترلر انتشار مادون قرمز می باشد و کار انتقال و دریافت پرتو های نوری را بر عهده دارند به طوری که درب کابین را از بالا به پایین به طور مداوم اسکن می کنند.

بنابراین این سنسورها می توانند از حوادث آسانسور جلوگیری و سرویس دهی آسانسور ها را سریع تر کنند.

WECO W917B71

اسکان فراز دلتا

شرکت اسکان فراز دلتا در سال1387 در تهران با هدف رفع مشکلات رایج بین کارفرماهای ساختمانی و پیمانکاران آسانسوری تاسیس و همکاری متقابلی در زمینه های اتوماسیون و آسانسور با شرکت های مطرح ساختمانی و مهندسی نظیر دبله و همپا داشته است.

دلتا کار خود را در زمینه ی تامین و فروش قطعات الکترونیکی شروع کرده و با اتکا به نیروهای مهندسی مجرب، موفق به کسب اعتماد و اطمینان مشتریان در حیطه ی خدمات پس از فروش گردیده است.

 

تماس با ما

مرزداران ، خیابان ابراهیمی ، برج الوند ، واحد ۴۰۸

تلفن  : ۴۴۳۸۶۴۰۶ - ۰۲۱ ، ۴۴۳۸۶۴۱۶ - ۰۲۱
 
فاکس : ۴۴۳۸۶۳۷۶ - ۰۲۱
 
ایمیل : Info@EF-Delta.com