Logo Dinacell ok.png

از سال ۱۹۹۴ شرکت دیناسل اسپانیا Dinacell Electrónica Sl. پروژه های بسیار زیادی را در زمینه لودسل( سنسورهای سنجش وزن) با کاربردهای گوناگون در بخش های مختلف صنعت انجام داده است ، مانند جرثقیل ها ، وسایل نقلیه ، وزن کشی و حمل و نقل صنعتی ، سیلوها و آسانسورها. مبنی کار شرکت شامل تمامی فرآیند تولید سیستم سنجش وزن می باشد مانند طراحی و تولید لودسل و همچنان طراحی و تولید دستگاه های الکترونیک نمایشگرها و کنترلرها.

quienes-somos_dinacell-2.jpg

 

این شرکت که در شهر مادرید اسپانیا واقع شده است در حال حاضر نمایندگی هایی در سرتاسر دنیا داشته که محصولات با  کیفیت این شرکت را با قیمت های بسیار رقابتی عرضه می کند و در اکثر کشورها در دنیا خدمات پس از فروش و سرویس های ویژه پس از فروش ارائه می کند.

دیناسل بر مبنی افراد با تجربه و حرفه ای انتخاب شده نهادینه شده است که تمام تجربه طولانی مدت خود را که در زمینه سنسورهای سنجش وزن نزدیک به ۲۰ سال می  باشد را  تماما صرف پیشرفت و بهتر شدن این شرکت برای رسیدن به بالاترین نقاط می نمایند.

در این سال ها دیناسل توانسته است اعتماد مشتریان خودرا با کیفیت خوب محصولات خود و خدمات پس از فروش کم نظیر خود جلب کرده و امید می رود که این روند سالیان سال ادامه داشته باشد.

تنها نمایندگی رسمی دیناسل اسپانیا در خاورمیانه

اسکان فراز دلتا از سال ۱۳۸۵ با شرکت دیناسل اسپانیا شروع به  همکاری نموده و پس از آن در سال ۲۰۱۰ نهایتا موفق به اخذ نمایندگی رسمی انحصاری نه تنها در  ایران  بلکه خاورمیانه نموده است و تمامی محصولات دیناسل اسپانیا را اعم از سنسورهای سنجش وزن آسانسوری نظیر سنسورهای سیم بکسلی ، زیرکابینی ، روی یوک ، سربکسلی و ... و همچنین سنسورهای سنجش وزن صنعتی را در منطقه خاورمیانه ارايه می نماید.

 

 Screen Shot 2019-01-28 at 9.24.42 AM.jpg

 

 bpp lr.pngPF.pngomega ng.pngLCK.png

MBD.pngCHD ng.png

اسکان فراز دلتا

شرکت اسکان فراز دلتا در سال1387 در تهران با هدف رفع مشکلات رایج بین کارفرماهای ساختمانی و پیمانکاران آسانسوری تاسیس و همکاری متقابلی در زمینه های اتوماسیون و آسانسور با شرکت های مطرح ساختمانی و مهندسی نظیر دبله و همپا داشته است.

دلتا کار خود را در زمینه ی تامین و فروش قطعات الکترونیکی شروع کرده و با اتکا به نیروهای مهندسی مجرب، موفق به کسب اعتماد و اطمینان مشتریان در حیطه ی خدمات پس از فروش گردیده است.

 

تماس با ما

مرزداران ، خیابان ابراهیمی ، برج الوند ، واحد ۴۰۸

تلفن  : ۴۴۳۸۶۴۰۶ - ۰۲۱ ، ۴۴۳۸۶۴۱۶ - ۰۲۱
 
فاکس : ۴۴۳۸۶۳۷۶ - ۰۲۱
 
ایمیل : Info@EF-Delta.com